با دمنوش های سلامت نوش ،سلامت بنوشید

سلامت نوش، نماینده رسمی شرکت پارس نیوشا نیک

نوشیدنی های گیاهی و زندگی پرسرعت امروزی

امروزه اثربخشی و کارایی گیاهان دارویی بر هیچکس پوشیده نیست اما دغدغه های زندگی شهری و کمبود زمان و اهمیت سرعت انجام کار ها،استفاده از این گیاهان دارویی را در زندگی ها کمرنگ کرده است.محصولات ما که عمدتا به صورت کیسه ای (تیبگ) هستند.بهره مند شدن از خواص گیاهان دارویی را در هر موقعیتی و با حداکثر سرعت ممکن کرده اند.

از طرفی با توجه به اهمیت استفاده ازدور مناسب گیاهان برای دریافت حداکثر اثربخشی و پیشگیری از بروز هرگونه عارضه احتمالی،ارائه این گیاهان به صورت تیبگ مزیتی بزرگ محسوب می شود.

تمامی محصولات از بهترین انواع گیاهان انتخاب و دست چین شده و پس از آزمایش های بسیار و ضد عفونی نمودی، وارد خط تولید می شوند.به همین سبب تمامی چای ها و دمنوش های ارائه شده کاملا" بهداشتی و عاری از هرگونه خاک،باتری،قارچ،حشو و لارو می باشند.

توضیحاتی درباره فیلترها و کیسه های استفاده شده در چای و دمنوش های نیوشا

این فیلترها با استفاده از الیاف طبیعی و با کیفیت آپاکا،فیلترهای سلولزی و فیبر های دست ساز به گونه ای طراحی شده اند که با حفظ ذرات خرد شده چای در داخل کیسه، چای به خوبی دم کشیده و آماده شود.

با استفاده از این ترکیب خاص فیبری، ساختاری شبکه ای ایجاد می شود که باعث می شود عطر،رنگ و طعم چای به سرعت آزاد شود و در عین حال ذرات در داخل کیسه بمانند.

این فیلتر ها دارای تمامی گواهینامه های بهداشتی هستند و کلیه آزمایش های ضروری بر اساس الزامات ایزو روی این فیلتر ها انجام شده است.

همچنین هنگام ورود این کالا به کشور،گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز تمامی آزمایشات تکلمیلی را انجام می دهد و کلیه مدارک به تایید می رسند.قطعا"،پس از حصول اطمینان از صحت و سلامت این محصول،مجوز ترخیض کالا از گمرکات ذیربط دریافت می گردد.