انواع نوشیدنی ها

لذت نوشیدن یک فنجان سلامتی با محصولات نیوشا

نوشیدنی های نیوشا طیف گسترده ای از انواع نوشیدنی ها را در دسته های ترکیبات چای سبز، ترکیبات چای سیاه، دمنوش ها، چای های مصرف روزانه و ترکیبات قهوه و شکلات شامل می شوند.

در پس هر کدام از این نوشیدنی ها دنیایی از خواص است که افزون بر طعم دوست داشتنی آنها لذت نوشیدن را دوچندان می کند. مشخصات و خواص محصولات در کنار آنها آورده شده اند. به دلیل کثرت فواید هر گیاه سعی شده است تا مهم ترین موارد ذکر شوند اما باید توجه داشت که خواص این گیاهان و دمنوش ها به این موارد محدود نمی شوند و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوران شرکت کمک بگیرید.

یک نوع چای سیاه دانه باروتی است که از برگهای سبز و لطیف همان گیاه همیشه سبزCammellia Sinensis به روش صنعتی تولید می گردد

چای سبز از برگ های گیاه چای تهیه می شود. استفاده از برگ های چای سبز نخستین بار بیش از 3000 سال پیش در منطقه ای در جنوب غربی چین رواج پیدا کرد.

چای سیاه و سبز هر دو محصول گیاهی به نام کاملیا سینسیس (Camellia Sinesis) هستند که با دو روش متفاوت عمل‌آوری می‌شوند.

آن چه مسلم است این است که نوشیدن یک تا دو فنجان چای سفید به صورت روزانه می تواند فواید بسیار زیادی برای همه ما داشته باشد.

کافی میکس ها و شکلات داغ های نیوشا با طعمی عالی و تنوعی مطلوب، گرمابخش لحظات زیبای شما خواهند بود

قهوه خاصیت انرژی زا دارد و جهت رفع خستگی مناسب است ، نوشیدن یک فنجان قهوه در صبح انرژی زا بوده و در عصر می‌تواند خستگی روزانه ناشی از کار و ترافیک را برطرف کند.