پک های سلامتی و تناسب اندام نیوشا

لذت نوشیدن یک فنجان سلامتی با محصولات نیوشا

به منظور ارایه راهکارهای کامل برای انواع موارد مد نظر و با توجه به خواص اختصاصی هر گیاه، سعی شده است چند دمنوش در قالب پک های سلامتی و پک های درمانی گرد هم آیند. تا بتوانند تاثیری هرچه بهتر در بهبود شرایط فرد داشته باشند. پک لاغری، پک کاهش وزن و پک کبد چرب از محبوب ترین پک های نیوشا هستند.این پک ها بازده بسیار خوبی برای مصرف کنندگان عزیز داشته اند. پک لاغری نیوشا به شما کمک می کند بدون هیچ عارضه ای و به آسانی و سایز و وزن دلخواهتان برسید.

در پس هر کدام از این نوشیدنی ها دنیایی از خواص است که افزون بر طعم دوست داشتنی آنها لذت نوشیدن را دوچندان می کند. مشخصات و خواص محصولات در کنار آنها آورده شده اند. به دلیل کثرت فواید هر گیاه سعی شده است تا مهم ترین موارد ذکر شوند اما باید توجه داشت که خواص این گیاهان و دمنوش ها به این موارد محدود نمی شوند و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوران شرکت کمک بگیرید.

انواع پک های سلامتی و پک های لاغری نیوشا

از جمله مواردی که می توان برای آنها پک های سلامتی ارائه نمود عبارتند از : پک لاغری نیوشا یا همان پک کاهش وزن و سایز، پک افزایش اشتها و وزن، دیابت، کلسترول بالا، میگرن، کبد چرب، مشکلات گوارشی، تقویت پوست و مو، تقویت قوای جنسی و .... تمامی پک ها تحت نظر مشاورین آموزش دیده شرکت نیوشانیک تنظیم شده اند. در صورتی که نتوانستید پک مناسب خود را تشخیص دهید، داروی خاصی مصرف میکنید و یا مورد خاصی وجود دارد که نیاز به مشورت با مشاور است، از بخش مشاوره آنلاین با ما در میان گذارید. همکاران ما در اسرع وقت راهکار مناسب شما را ارایه خواهند کرد.

هر پک بسته به کاربرد مورد نظر و شرایط فیزیکی و مزاجی فرد مورد نظر، محتویات متفاوتی دارد. این پک ها به طور معمول از 3 تا 6 وعده دمنوش در روز تشکیل شده است. زمان مصرف مناسب هر کدام از این وعده ها توسط مشاور اعلام می گردد. به طور معمول در این پک ها، ترکیباتی از چای سبز، چای سیاه و دمنوش قرار داده می شوند. این پک ها به فرد کمک می کنند تا بدون هیچ عارضه ای، به مورد منظور دست یابند.