چای های مصرف روزانه

چای یکی از اصلی ترین نوشیدنی های روزانه هر خانواده ایرانی است و نوشیدن یک فنجان چای خوشمزه و با کیفیت نقش بسزایی در انرژی و نشاط روزانه ما دارد.

چای های نیوشا که مواد اولیه آنها از بهترین مزاع چای دستچین شده اند، طی فرآیندی اصولی و کاملا بهداشتی فرآوری می شوند، به همین دلیل در چای های ما ذره ای خاک دیده نمیشود و این امر چای سبز ما را به یکی از ارزنده ترین چای های بازار تبدیل کرده است. چای های سیاه ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در تولید چای های ما هیچ رنگ و اسانس و یا ماده شیمیایی استفاده نشده است و تماما رنگ و عطر طبیعی چای را حس خواهید کرد. افزون بر این به دلیل عدم استفاده از رنگ های شیمیایی، مشاهده میکنید که برخلاف چای های معمول بازار فنجان های شما سریع رنگ نخواهند گرفت و چای داخل آن نیز خیلی زود کیفیت و تازگی خود را ازدست نمیدهد. مطمئنا با یکبار امتحان کردن این چای ها متوجه تفاوت کیفیت خواهید شد و نیوشا گزینه همیشگی شما برای چای مصرف روزانه خواهد بود.

چای های ما در چندین نوع و ترکیب مختلف ارائه می شوند تا بتوانیم سلیقه تمامی افراد را پوشش دهیم. انواع چای های گرمی ما عبارتند از:

- چای آسام و سیلان

- چای ویژه

- چای گرد

- چای ارل گری (عطری- با عطر عصاره ترنج)

- چای اصیل ایرانی

- چای سبز خالص

 • چای گرد نیوشا

  چای گرد نیوشا

   

   

  چای سیاه گرد نیوشا که به چای کله مورچه ای یا چای CTC نیز معروف است یکی از انواع چای های مصرف روزانه است. این چای به دلیل نوع فرآوری و دستگاه های خاص به کار رفته در تولید آن در عین دارا بودن کیفیت بالا از قیمت پایین تری نسبت به چای های شکسته و سنتی برخوردار است.

  این چای از انواع چای زوددم است که زودتر از چای های دیگر رنگ و عطر خود را آزاد می کند به همین دلیل در تولید چای های کیسه ای از این چای استفاده می شود.

  با توجه به خواص و ویژگی های ذکر شده مصرف این چای برای ادارات گزینه بسیار مناسبی است.

  خرید

 • چای ارتدکس ارل گری نیوشا

  چای ارتدکس ارل گری نیوشا

   

   

  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک چای باکیفیت عطر و طعم آن است. تنها نوشیدن یک چای خوش عطر در بعد از ظهر یک روز کاری است که می‌تواند خستگی شما را کاهش دهد. چای ارل گری به دلیل داشتن این خاصیت بسیار محبوب شده است. لازم به ذکر است که چای ارل گری علاوه بر عطر و طعم خوبی که دارد دارای خواص دیگری هم برای سلامتی عمومی بدن می‌باشد که در ادامه این مقاله به ذکر آن‌ها خواهیم پرداخت.

  چای ارل گری نیوشا ترکیبی خاص از چای با کیفیت سیلان و آسام هندوستان می باشد که با عصاره طبیعی ترنج معطرشده است. این عطر و طعم بینظیر مختص چای نیوشا بوده و بصورت انحصاری در اختیار این شرکت می باشد و مشابه آن در محصولات دیگر دیده نمی شود.

  رنگ و طعم واقعی این چای به همراه عطر طبیعی ترنج باعث استقبال بی نظیر مصرف کنندگان از این محصول گردیده است.

  نکته ای که باید در رابطه با این چای مورد توجه قرار بگیرد این است که این چای برخلاف نمونه های مشابه موجود در بازار عطر تند و زننده ای ندارد وعطر ملایم آن موجب می شود تا عطر و طعم واقعی چای تحت الشعاع قرارنگیرد. بنابراین نیازی نیست که برای ملایم کردن عطر این چای آن را با چایهای دیگر مخلوط کنيد.

  خرید

 • چای آسام و سیلان نیوشا

  چای آسام و سیلان نیوشا

   

   

  محصول از مخلوط برترین چای های شکسته سیلان و آسامی که با فرمولی خاص و ویژه با هم ترکیب شده اند، تهیه شده است. وزن آن 450 گرم است و هیچ نوع عطر یا اسانسی به این محصول اضافه نشده است.

  چای آسام به کار برده شده در این محصول از نوع چین دوم (second flash) است. چین دوم، فصل چینش و برداشت مرغوب ترین نوع چای ها در کشور هندوستان است. مشابه این مخلوط (سیلان شکسته + کلکته شکسته)، محصولی در ایران وجود ندارد و عرفاً این نوع چای پس از دارجیلنگ (به عنوان چایی خاص، سلطنتی و گران قیمت)، گران ترین و بهترین ترکیب موجود چای سیاه در سطح دنیاست.

  این چای در معنای واقعی کلمه «مجلسی» است و به جرأت می توان آن را برترین محصول چای سیاه شرکت نیوشا از بدو تولد تا به امروز، دانست.

  این چای برای افرادی که علاقه مند چای گس، چای تیره و چای دیدم هستند بسیار مناسب است. چای مجلسی بی نظیر برای پذیرایی از میهمانان ویژه.

  خرید