چای های مصرف روزانه

چای یکی از اصلی ترین نوشیدنی های روزانه هر خانواده ایرانی است و نوشیدن یک فنجان چای خوشمزه و با کیفیت نقش بسزایی در انرژی و نشاط روزانه ما دارد.

چای های نیوشا که مواد اولیه آنها از بهترین مزاع چای دستچین شده اند، طی فرآیندی اصولی و کاملا بهداشتی فرآوری می شوند، به همین دلیل در چای های ما ذره ای خاک دیده نمیشود و این امر چای سبز ما را به یکی از ارزنده ترین چای های بازار تبدیل کرده است. چای های سیاه ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در تولید چای های ما هیچ رنگ و اسانس و یا ماده شیمیایی استفاده نشده است و تماما رنگ و عطر طبیعی چای را حس خواهید کرد. افزون بر این به دلیل عدم استفاده از رنگ های شیمیایی، مشاهده میکنید که برخلاف چای های معمول بازار فنجان های شما سریع رنگ نخواهند گرفت و چای داخل آن نیز خیلی زود کیفیت و تازگی خود را ازدست نمیدهد. مطمئنا با یکبار امتحان کردن این چای ها متوجه تفاوت کیفیت خواهید شد و نیوشا گزینه همیشگی شما برای چای مصرف روزانه خواهد بود.

چای های خالص و مصرف روزانه نیوشا در چندین نوع و ترکیب مختلف ارائه می شوند تا بتوانیم سلیقه تمامی افراد را پوشش دهیم. انواع چای های گرمی نیوشا عبارتند از:

- چای آسام و سیلان نیوشا

- چای ویژه نیوشا

- چای گرد نیوشا

- چای ارل گری نیوشا (عطری- با عطر عصاره ترنج)

- چای شکسته دارجیلینگ نیوشا

- چای ممتاز قلمی نیوشا

- چای اصیل ایرانی نیوشا

- چای سبز خالص نیوشا