چگونگی ارسال و پیگیری سفارش محصولات نیوشا

روش های ارسال محصولات نیوشا

ارسال محصولات خریداری شده از فروشگاه سلامت نوش به چند طریق قابل انجام است. هر کدام از این روش ها مزایا و هزینه های خاص خودشان را دارند:

  1. ارسال از طریق سامانه اختصاصی ارسال شرکت نیوشا (ندکس)
  2. ارسال از طریق پست
  3. ارسال از طریق پیک (ویژه عزیزان تهرانی)

ارسال از طریق سامانه اختصاصی شرکت نیوشا (nedex-ندکس)

این روش ارسال روش اختصاصی و انحصاری شرکت نیوشا می باشد. در این روش تمامی مرسولات از طریق سامانه ندکس که سامانه پست اختصاصی شرکت نیوشا به سراسر دنیاست صورت میگرد.

در این روش امکان پرداخت درب منزل برای شما عزیزان مهیاست. ارسال محصولات از طریق سامانه ندکس (شرکت پخش نیوشا داریان) از مطمین ترین،ارزان ترین وسریع ترین سیستم های ارسال درکشور است انجام میگیرد.

مدت زمان تحویل محصولات ارسالی از طریق سامانه nedex

مدت زمان تحویل مرسولات از 1-3 روز کاری برای عزیزان تهرانی و 2-4 روز کاری برای عزیزان شهرستانی است. این مدت زمان بسته به موقعیت مکانی شهرها و مناطق مورد نظر متغیر است.

هزینه ارسال محصولات ارسالی از طریق سامانه nedex

هزینه بسته بندی و ارسال محصولات نیوشا از طریق سامانه اختصاصی شرکت نیوشا برای خریدهای زیر 300 هزار تومان:

  • در شهر تهران 12 هزار تومان
  • دیگر شهرهای ایران 16 هزار تومان
  • قابل ذکر است در صورتی که برای پرداخت روش درب منزل را انتخاب کنید مبلغ 8 هزار تومان به هر یک از مبالغ بالا اضافه می شود.

عزیزانی که مایل به دریافت بسته در خارج از کشور هستند، پس از ثبت سفارش و هماهنگی با سامانه ارسال خارجی، هزینه ارسال و زمان دریافت بسته به صورت تلفنی اعلام میگردد.

ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

هزینه ارسال محصولات از طریق سامانه پست برای تمامی شهرها مبلغ 15 هزار تومان است. در این روش امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد.

محصولات تخفیف دار و یا فروش ویژه تنها از طریق سامانه پست قابل ارسال هستند.

ارسال از طریق  پیک

این روش تنها برای عزیزان تهرانی ممکن است. امکان پرداخت درب منزل وجود دارد. هزینه ارسال بسته به موقعیت مکانی مقصد پیش از ارسال اعلام می گردد.

.

نحوه پیگیری سفارشات ثبت شده از محصولات نیوشا

برای پیگیری سفارشات ثبت شده، که از طریق سامانه ندکس (nedex) و چه از طریق پست، پس از نهایی شدن و ثبت سفارش شماره پیگیری به شما اعلام میشود. این شماره پس از نهایی شدن ثبت بسته شما از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا در تلگرام اعلام خواهد شد.

پس از در اختیار داشتن شماره پیگیری، بسته به روش ارسال می توانید از طریق یکی از لینک های زیر برای پیگیری و مشاهده وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.

تنها کافی است بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

پس از ورود به صفحه جدید، شماره پیگیری را در کادر مشخص شده وارد نمایید. نتیجه پیگیری و مرحله ای که بسته در آن قرار دارد برای شما نمایش داده خواهد شد.

لطفا بر روی روشی که بسته شما با آن ارسال شده است کلیک کنید

پیگیری سفارشات ارسالی از طریق سامانه ندکس (nedex) شرکت نیوشا

پیگیری سفارشات ارسالی از طریق پست