سوالات متداول درباره پکیج های لاغری

در این بخش سعی شده است به عمده سوالات متداولی که ممکن است در رابطه با استفاده و اثرگذاری پک های لاغری و سلامتی نیوشا پیش بیاید، پاسخ داده شود.

چرا این روش ، روشی مطمئن،استاندارد و بدون عارضه است ؟

تمامی دمنوش هایی که در پک افراد قرار داده میشوند بر مبنای اطلاعات دقیق دریافتی از افراد هستند که مطابق با نظر کارشناسان آموزش دیده و مجرب توصیه میشوهند.

این دمنوش ها کاملا گیاهی و طبیعی بوده و هیچگونه اسانس یا افزودنی شیمیایی به کار نرفته است

روند کامل کاهش وزن کاملا تدریجی و آهسته رخ می ده و این امر مانع بروز هرگونه شوک یا بازگشت وزن بعد از قطع دمنوش ها میشود و بدن فرصت کافی برای تطبیق با وزن جدید را درد.

آیا همراه با مصرف دمنوش ها باید وزش کرد ؟

برای دریافت نتیجه نیاز به ورزش تخصصی و سخت نیست و انجام روزانه نیم ساعت پیاده روی و یا ورزش هوازی کفایت میکند.

منتها همراه بودن مصرف دمنش ها با ورزش منظم میتواند بر سرعت و کیفیت هرچه بهتر نتیجه اثر گذار باشد

چرا این روش ، روشی مطمئن، استاندارد و بدون عارضه است ؟

تمامی دمنوش هایی که در پک افراد قرار داده میشوند بر مبنای اطلاعات دقیق دریافتی از افراد هستند که مطابق با نظر کارشناسان آموزش دیده و مجرب توصیه میشوند.

این دمنوش ها کاملا گیاهی و طبیعی بوده و هیچگونه اسانس یا افزودنی شیمیایی به کار نرفته است

روند کامل کاهش وزن کاملا تدریجی و آهسته رخ می ده و این امر مانع بروز هرگونه شوک یا بازگشت وزن بعد از قطع دمنوش ها میشود و بدن فرصت کافی برای تطبیق با وزن جدید را درد.

آیا با دمنوش ها باید رژیم گرفت ؟

این متد لاغری نیازرمند رژیم غذایی خاصی نمیباشد و رعایت چند نکته و پرهیز غذایی برای حصول نتیجه کفایت میکند

از جمله این نکات مهمی که باید رعایت شوند :

  • رعایت نظم در ساعات صرف وعده های غذایی
  • مصرف صبحانه کامل تا قبل از ساعت 9
  • کاهش میزان کربونهیدرات (نان،ماکارونی،سیب زمینی و .....) وبه حداقل رساندن آن در مصرف شام
  • به حداقل رساندن مصرف فست فود ها
  • توجه به نوع وعده های غذایی انتخاب مناسب با طبع
  • رعایت نظم در ساعت خواب(پرهیز از پرخوابی،کم خوابی،خواب نامنظم و شب زنده داری)

آیا تضمین می کنید لاغر شویم ؟

حصول نتیجه به عوامل بسیار زیادی از جمله عوامل طبیعی و عوامل بدنی شخصی بستگی دارد و چنانچه کسی ادعا کند که هر محصولی قابیلت نتیجه دهی برای 100% افراد را دارد،این ادعا دروغی بیش نیست ،زیرا حتی شناخته شده ترین داروها در جهان اعم از گیاهی یا شیمیایی نمیتوانند 100 اثر گزار باشند.

نکته مثبتی که میتوان با اطمینان بیان کرد این است که تا به امروز و براساس نتایج و تجربه حاصل از مشتریان ما تا به امروزاین محصول قابلیت اثر گزاری بر بالای 80% افراد را دارند ،بسته به شرایط بدنی و هر فرد میزان کمتر یا بیشتری را در سایز یا وزن با هر دو تجربه کرده اند

میزان نظم،تعهد و انرژی مثبت فرد مصرف کننده و داشتن استرس برای کاهش وزن و کسب نتیجه میتوان بر کیفیت هرچه بیش تر حاصل اثر دارد

بهترین نگرش این است که فارغ از میزان نتیجه دمنوش ها مصر شوند و در زمان های مقرر (روزهای 20،40،60 و....) وزن سایز ها اندازه گیری شوند و پس از آن درباره روند تغییرات لازم اظهار شود

نکته مهمی که مزیت بسیار بزرگی برای انتخاب این روش برای لاغری در نظر گرفته میشود این است که حتی با فرض عدم کاهش وزن ،مشکلات داخلی بدن بسیاری از افراد اعم از مشکلات گوارشی، کبد چرب ، قند،فشار کرسترول و جوش ،ریزش مو و ...... حل میشوند و هیچ عارضه ای برای فرد ندارد.

برای اینکه نتیجه بگیریم چه مدت باید دموش ها را مصرف کنم ؟

برای خانم هایی که مایلند تغییر را در روندلاغری در صورتشان ببینند میتواند دمنوش آلوورا را در پک لاغری قرار داد.

دمنوش آلوورا به دلیل خاصیت تقویت کنندگی و آبرسانی پوست مانع از .... بافت صورت و شل شدگی پوست میشود و باعث میشود صورت شخص طی لاغری بیش از اندازه لاغر نشوید .

اما اینکه بتوان ادعا کرد هیچ تغییری در صورت رخ ندهد امکان پذیر نیست زیرا نمیتوان مشخص کرد که چربی ها دقیقا از کدام ناحیه بدن آب شوند و کدام ناحیه اضافه شود ولی تقویت کنندگی آلوورا باعث حفظ شادابی صورت و ایجاد کمترین چیز در افت در با بافت صورت میشود .

به جز روش های تهاجمی مثل جراحی ها (ساکشن،ترزیق و ..... ) نمی توان مشخص کرد که چربی دقیقا به کدام ناحیه اضافه شده و از کدام ناحیه کم شود

استفاده از دمنوش های گیاهی یک روش لاغری کاملا طبیعی و تدریجی است و باعث لاغری یکنواخت در سراسر بدن میشود اما با توجه به تجمع حداکثری چربی ها در شکم و پهلو، حداکثر در این ناحیه مشهود خواهد بود.

برگشت ندارد ؟

از آنجا که این روش لاغری یک روش لاغری کاملا طبیعی و تدریجی است،پس از قطع مصرف دمنوش ها چنانچه پیاده روی روزانه و چند مراعات غذایی انجام شده حین مصرف دمنوش ها تداوم پیدا کنند بازگشت وزن رخ نخواهد داد

بر خلاف دیگر روش های لاغری که کاهش وزن از طریق دفع آب بدن صورت میگیرد و به همین دلیل طی مدت کوتاهی پس از قطع مصرف بازگشت وزن رخ میدهد، ،طی لاغری از طریق دمنوش ها روزانه چندین لیوان آب وارد بدن میشود و ایراد دیگر روش های لاغری بر این روش وارد نیست.